İŞVEÇ MASAJI : Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür.

SPOR MASAJI: Sportif etkinliklerde, etkinlik öncesinde veya sonrasında ve hatta hızlı ve sınırlı olmak kaydı ile etkinlik sırasında da yapılan bir masajdır.

AROMATERAPİ: Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır.

THAİ MASAJI : Temel yapısını Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbının oluşturduğu bu masajda çoğunlukla bası ve germe hareketleri yapılmaktadır.

REFLEXOLOGY : Ayaklar vücudumuzun aynasıdır prensibinden yola çıkılarak belirginleşen ve uzak doğu geleneksel tıbbının değişilmez bir parçasını oluşturan bu masajda ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanmaktadır. 

DERİN DOKU MASAJI : Bu masaj manüplasyonların temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert şiddette uygulanır.

Bölgesel Medical masajlar:Baş – boyun, ense – omuz – sırt, sırt – bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle bölgesel sorun olan bölgeye yönelik tedavi edici bir masaj uygulamasıdır.Rahatsızlık tespit edildikten veya doktor kontrolü ve tavsiyeleri doğrultusunda belirlenen bir program eşliğinde uygulanır.

 

SWEDİS MASSAGE: Besides helping to relax the muscles and ease superficial tension, Swedish massage may also help boost circulation throughout the body.

DEEP TISUE MASSAGE:As it’s name suggests, deep-tissue massage aims to relieve tension in the deeper layers of muscle tissue and fascia. As such, it uses more intense kneading techniques than Swedish.

SPORT MASSAGE: Specifically designed with athletes in mind, sports massage is a variation on Swedish massage that aims to address aches caused by repetitive motion and help active people make a quicker recovery from stress and injury.

REFLEXOLOGY:Reflexology is a specialized form of foot massage, during which, practitioners stimulate precise points on the feet that are believed to correlate to other organs and bodily systems.

THAİ MASSAGE:Also known as “yoga massage,” Thai massage typically sees the practitioner performing a series of intense stretches 

MEDİCAL MASSAGES: Focus the area which feeling the pain and apply with different kind of medical creams

HOT STONE MASSAGE: Besides helping to relieve tense areas, the heat from the stones can help improve blood flow.